головна контакти мапа сайту

Акціонерний комерційний банк "Прикарпаття"

Головна arrow Про банк arrow Новини arrow Вже зараз кожен п'ятий автомобіль в Україні продається у кредит
Депозити через Інтернет

Інтернет-виписка

Банк року - 2010

banku_doviryayut.jpg

Курси валют

  КУПІВЛЯ ПРОДАЖ
USD 8.000 8.080
EUR 10.910 11.210
GBP 12.300 12.650
PLN 2.400 2.600
RUB 0.250 0.265
Getin Holding SA
PORSA-Ukraine
ПРІНКОМ
Альфа Страхування
Вже зараз кожен п'ятий автомобіль в Україні продається у кредит Надрукувати e-mail

Таку думку висловили банківські експерти та представники компаній, що займаються продажами авто, у ході круглого столу «Кредитування та страхування: довершені рішення», що відбувся в рамках Столичного Автошоу 10 вересня. Кількість автомобілів, які українці купили, використовуючи різні кредитні програми банків та інших фінустанов, з початку 2011 року зросла з 15% до 18-19% від загальної кількості продажів авто. За оцінками експертів, вже за підсумками серпня - початку вересня ринок автокредитування виросте до 20% у загальних обсягах автопродажів.

Разом з очікуваним запровадженням мита на ввезення імпортних авто банківські фахівці прогнозують збільшення трафіку обсягів реалізації машин за кредитними програмами, оскільки істотно знизиться число покупців, які зможуть оплатити одразу повну вартість автомобіля. Таким чином, до кінця року ринок автокредитування виросте до 22% (і навіть більше) у загальних обсягах автопродажів.

Фахівці впевнені, що зростання зацікавленості потенційних позичальників пов'язане не лише з ініціативою уряду щодо підтримки вітчизняних автовиробників, стабілізацією ситуації на фінансових ринках і виходом з кризи 2008 р., але і з стимулюючими заходами банківських організацій. Банки не просто збережуть доступні процентні ставки по кредитах на покупку авто, збільшують терміни кредитів до 7-10 років, а й продовжують коригувати їх у бік зниження та пропонувати більш вигідні умови та спеціалізовані, інноваційні програми «під клієнта».

Як зазначають експерти ринку автокредитування, в цілому український ринок продажів автомобілів буде рухатися в європейському напрямку, де населення дуже активно купує авто в кредит. Так, Радослав Салек, член правління ПАТ «Плюс Банк» (частка ринку автокредитування в Україні понад 25%), зазначає: «Якщо у Польщі в 1999 році в кредит продавалося менше 10% автомобілів, то вже у 2010 році близько 60% автомобілів продавалося із залученням кредитів. Цьому сприяли інноваційні фінансові продукти на ринку. Важливим є те, що автокредити пропонуються через дилерську мережу. Ми прогнозуємо, що при поточному рівні продажів автомобілів в Україні, ринок автокредитування до кінця 2011 року виросте до 22-24% у загальних обсягах автопродажів. Досягненню таких показників буде сприяти і зниження процентних ставок по авто кредитах».

Порівнюючи тенденції українського та європейського ринку, п. Салек зазначає: «Середній строк, на який покупець бере кредит, швидше за все до кінця року залишиться незмінним і складе 47 місяців. Хоча для більш дорогих автомобілів термін кредитування може доходити і до 84 місяців, що є нормальним явищем».

За його словами, зараз на українському ринку автокредитування діє багато програм, але дійсно популярні серед клієнтів лише деякі з них. «У Польщі популярні кредити на автомобілі, коли клієнт при купівлі виплачує відразу 50% вартості автомобіля і отримує пільговий період протягом року. Протягом цього періоду клієнтові не потрібно нічого платити по кредиту, оскільки діє нульова процентна ставка. Такі кредити займають близько 30% у загальній структурі виданих фінансовими установами кредитів на покупку автомобілів. Думаю, найближчим часом цей продукт з’явиться в Україні і користуватиметься значною популярністю», - прогнозує п. Салек.

 
< Попередня   Наступна >

гарячa лінія

0 800 50 20 30

Опитування

Що для Вас важливо при виборі банку для оформлення готівкового кредиту?

Будинок на Валовій
Розробка та дизайн: mAvik