головна контакти мапа сайту

Акціонерний комерційний банк "Прикарпаття"

Головна arrow Про банк arrow Новини arrow Позитив від ПАТ «Плюс Банк»
Депозити через Інтернет

Інтернет-виписка

Банк року - 2010

banku_doviryayut.jpg

Курси валют

  КУПІВЛЯ ПРОДАЖ
USD 8.000 8.070
EUR 10.610 10.920
GBP 12.100 12.500
PLN 2.300 2.450
RUB 0.238 0.258
Getin Holding SA
PORSA-Ukraine
ПРІНКОМ
Альфа Страхування
Позитив від ПАТ «Плюс Банк» Надрукувати e-mail

Протягом 2010-2011 років бізнес-тренери ПАТ «Плюс Банк» провели вже 61 тренінг для менеджерів автосалонів по усій Україні. Головна мета тренінгів - подання достовірної і кваліфікованої інформації про спектр послуг банку для клієнтів автосалонів, напрацювання лідерських якостей у самих працівників автосалонів. Професійні тренінги від ПАТ «Плюс Банк»  підвищують професійний рівень менеджерів автосалонів, що  дає можливість  нашим Клієнтам придбати авто в кредит,   за найкращими умовами,  які відповідають їх можливостям  та потребам на сьогоднішній день, безпосередньо в автосалоні свого міста.

Плюс Банк вдячний менеджерам автосалонів за те, що вони щиро відкривають свої думки та серця на наших заходах. Приємно, що керівник відділу Навчання Департаменту автомобільного кредитування завжди враховує побажання учасників щодо змісту програми і підтримує проведення тренінгів для партнерів у цікавих та затишних куточках різних міст України.

Плюс Банк створює максимально зручні і цікаві умови для фахових  лідер-менеджерів з автокредитування, надає можливість після продуктивного, інформаційного та емоційного тренінг-дня відпочити та поспілкуватися у боулінг-клубі, пограти у більярд, відпочити на природі, покататися на картингу або конях.

Відгуки та коментарі учасників лідерськи тренінгів від ПАТ «Плюс Банк»:

«Сподобалася нова програма від Плюс Банк. Плюс Банк завжди на крок вперед, дякуючи цікавим пропозиціям. Саме тому, за такий невеликий проміжок часу Плюс Банк співпрацює з понад 500 автосалонами по усій Україні. Дякую за все!», - Оксана, м. Дніпропетровськ.

«Бажано частіше проводити такі тренінги у майбутньому. Я рада, що побувала на тренінгу та отримала заряд енергії, нову інформацію, нові знайомства.» , Юлія, менеджер по роботі з клієнтами, м. Кіровоград.

Шановні колеги та друзі! В майбутньому Плюс Банк і надалі створюватиме для Вас зустрічі ще цікавіше та цікавіше. Приходьте до нас на тренінги, з великим задоволенням будемо спілкуватися з Вами знову і знову!

 
< Попередня   Наступна >

гарячa лінія

0 800 50 20 30

Опитування

Що для Вас важливо при виборі банку для оформлення готівкового кредиту?

Будинок на Валовій
Розробка та дизайн: mAvik