головна контакти мапа сайту

Акціонерний комерційний банк "Прикарпаття"

Головна arrow Про банк arrow Новини arrow Плюс Банк – лідер по надійності депозитів для фізичних осіб, тепер і у Полтаві
Депозити через Інтернет

Інтернет-виписка

Банк року - 2010

banku_doviryayut.jpg

Курси валют

  КУПІВЛЯ ПРОДАЖ
USD 8.000 8.070
EUR 10.610 10.920
GBP 12.100 12.500
PLN 2.300 2.450
RUB 0.238 0.258
Getin Holding SA
PORSA-Ukraine
ПРІНКОМ
Альфа Страхування
Плюс Банк – лідер по надійності депозитів для фізичних осіб, тепер і у Полтаві Надрукувати e-mail

2 серпня, у Полтаві урочисто відкрито перше відділення Плюс Банку за адресою: вул.Фрунзе, 12  Відкриття полтавського відділення є продовженням реалізації стратегії розвитку ПлюсБанку на 2011-2012 роки.  

Полтавське відділення Плюс Банку орієнтоване у першу чергу на обслуговування населення міста Полтава і пропонує широкий спектр депозитів фізичним особам, а також готівкові кредити без застави сумою до 30 000 грн.

На відділенні мешканці міста також можуть здійснити валюто-обмінні операції, отримати чи відправити грошовий переказ, а також відкрити поточний рахунок і оплатити комунальні платежі.
Відділення банку працює за зручним графіком з 9-00 до 18-00 у робочі дні, та  для зручності мешканців міста працює у суботу.

Плюс Банк є одним з найстаріших банків України. Він пройшов всі кризові явища в нашій державі. При цьому банку завжди вдавалося, вдається і буде вдаватись утримувати довіру клієнтів, адже ПлюсБанк  веде виважену кредитну політику і протягом всієї 22-річної історії ставить інтереси своїх клієнтів на перше місце.
Основним акціонером банку сьогодні  є польська компанія Getin Holding SA, яка має значний позитивний досвід роботи на фінансовому ринку Польщі та інших країн Центральної та Східної Європи. Банк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і гарантує своїм  клієнтам стабільність та безпеку їхніх депозитних вкладів.

ПАТ «Плюс  Банк» - банк якому довіряють вже 22 роки. Підтвердженням цього є отримана 22 липня 2011 року чергова почесна нагорода на II-му Всеукраїнському конкурсі «Банк, якому довіряють-2011» по версії журналу «Банкиръ» у номінації «Банк – лідер по надійності депозитів для фізичних осіб».

 
< Попередня   Наступна >

гарячa лінія

0 800 50 20 30

Опитування

Що для Вас важливо при виборі банку для оформлення готівкового кредиту?

Будинок на Валовій
Розробка та дизайн: mAvik