головна контакти мапа сайту

Акціонерний комерційний банк "Прикарпаття"

Головна arrow Послуги arrow Грошові перекази
Депозити через Інтернет

Інтернет-виписка

Банк року - 2010

banku_doviryayut.jpg

Курси валют

  КУПІВЛЯ ПРОДАЖ
USD 8.000 8.070
EUR 10.610 10.920
GBP 12.100 12.500
PLN 2.300 2.450
RUB 0.238 0.258
Getin Holding SA
PORSA-Ukraine
ПРІНКОМ
Альфа Страхування
Грошові перекази

ПЛЮС БАНК надає широкий спектр грошових переказів залежно від Ваших потреб. Ви можете скористатися одним із них.Migom
MigomГрошові перекази MIGOM – це система термінових грошових переказів фізичних осіб без відкриття рахунку в банку на теренах країн СНД та Балтики та інших країн Європи.
/далі…
 
Western Union

Western UnionМіжнародна система грошових переказів, створена компанією Western Union разом із її численними партнерами по всьому світу. Діє в більш ніж у 200 країнах і територіях. Включає понад 334 000 пунктів обслуговування клієнтів.

/далі…
 
MoneyGram

MoneyGramMoneyGram – це понад 180 000 пунктів обслуговування в понад 190 країнах світу, які щодня здійснюють міжнародні грошові перекази, надаючи своїм клієнтам максимально зручний сервіс. Мільйони людей у всьому світі давно забули про проблему переказу коштів у будь-яку точку планети, тому що вони довіряють ці питання MoneyGram.

/далі…
 
UniStream

unistream UNIStream – це міжнародна система термінових грошових переказів для фізичних осіб. Сьогодні система міжнародних грошових переказів UNIStream представлена більш ніж 75 000 пунктів обслуговування, які знаходяться у 90 країнах світу. За системою UNIStream Ви можете відправити і отримати переказ у трьох валютах: долари США, євро і російські рублі. 

/далі…
 
CONTACT

ContactВАТ «Плюс Банк» здійснює виплату переказів, що надійшли через систему «CONTACT» у доларах США, Євро та російських рублях. Система грошових переказів «CONTACT» – це один з лідерів у здійсненні переказів між фізичними особами без відкриття рахунку на території Росії, країн СНД та Балтики. Система «CONTACT» – це більше ніж 30 000 пунктів обслуговування переказів по всьому світу. Перелік пунктів обслуговування грошових переказів Contact розміщений тут. При отриманні переказу за системою «CONTACT» комісія не сплачується.

 

 
Анелік

Анелік«Анелік» – це міжнародна система грошових переказів, що дозволяє фізичним особам оперативно, без відкриття рахунку надсилати міжнародні грошові перекази в іноземній валюті своїм рідним, близьким та знайомим з метою фінансової USD допомоги, навчання, лікування, поточних витрат та ін. Адресні перекази "Анелік" – це міжнародні перекази між фізичними особами із чітко визначеними країною, містом і конкретним пунктом призначення переказу. Адресні перекази являють собою грошові перекази банків-учасників системи "Анелік", які можуть бути відправлені/виплачені в будь-якому відділенні ВАТ «Плюс Банк». 

/далі…
 
Документи необхідні для здійснення міжнародних грошових переказів
/далі…
 
Правила здійснення міжнародних грошових переказів
/далі…
 
Перекази на поточні рахунки
Перекази в національній валюті на карткові рахунки фізичних осіб, відкриті в інших банках України.
/далі…
 

гарячa лінія

0 800 50 20 30
Будинок на Валовій
Розробка та дизайн: mAvik